Voodoo Ecom

Отзывы в категории:
1.5 17 голоса
Оценка

Специализация: Shopify, E-commerce

Адрес: Shipitalnaya, Lviv, 02000 UA

Телефон: +38 067 420 19 09

Email: customer@voodooecom.com

Сайт: voodooecom.com

О компании:

Voodoo Ecom — профессиональная команда, специализирующаяся исключительно на проектах Shopify. Компания была основана в 2019 году и с тех пор реализовала более 150 проектов, накопив более 30 000 часов опыта. С двумя офисами и клиентами из 20 стран, основная миссия Voodoo Ecom заключается в том, чтобы сделать электронную коммерцию доступной для всех, позволяя бизнесам сосредоточиться на том, что они делают лучше всего: создании и продаже своих товаров. В 2022 году компания основала агентство, занимающееся созданием магазинов на платформе Shopify и их продвижением с помощью социальных сетей и Google. С 2023 года Voodoo Ecom переименована в технологическую образовательную компанию Voodoo Ecom School, запускающую курсы по созданию и управлению автоматизированными магазинами Shopify. Компания также активно занимается обучением запуску онлайн-бизнеса с нуля, проведением полных аудитов магазинов и помощью в масштабировании бизнеса.

Voodoo Ecom отзывы | voodooecom.com отзывы

17 отзывов о VOODOO ECOM

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
20 февраля, 2024 16:17
Оценка :
     

Будьте предельно внимательны, рассказывают все красиво, но по факту никаких гарантий не дают. У них очень скользкая офферта, в которой есть пункт. что если вы прошли первый модуль деньги не возвращаются. А первый модуль длится 35 минут общей информации, вы там ничего еще не поймете. Когда начал выяснять с поддержкой, чтобы прописали гарантию возврата средств, сказали что можно заключить дополнительный договор, но прислали договор сделанный в word)) подпись просто онлайн закорючка, никакой юридической силы он не несет. Когда потребовал исправить, то больше ответа не получил , просто слились. Рассчитано на то, что в детали вдаваться не будут. Материал очень сомнительный, отзывы накрученные, 100 раз проверьте что подписываете. Лучше поищите альтернативу и не рискуйте

Город:
Киев
14 января, 2024 21:52
Оценка :
     

Пішов би на їхні курси, але ціна вартістю того не варті. Якщо вони дійсно такі круті, то чому не зробити невеличку знижку хоча б? Але ні, вони якісь такі вобі валютні курси придумали з неба, що в гривні це просто космос. Не варте того грошей. Якщо вони вже з таким задоволенням роблять дропшипінг, то нехай передадуть хоча б трошки знань тим, хто тільки починає. Але ні, вони вирішили заробити на кожному, хто прийде до них. Шкода такого підходу. Тому я вирішив піти своїм шляхом і шукати інших наставників. Може, хтось інший буде цінувати мої гроші більше. А їм бажаю не зловити перегрів, бо гроші не вічні та за них все в світі не купиш, і вони це добре знають як і кожен Українець!

Город:
Рівне
10 января, 2024 20:44
Оценка :
     

Ходив я тут на безкоштовний вебінар цих товаришів, обіцяли золоті гори і море витончених знань в галузі дропшипінгу. Ну і як завжди, на початку виступу гарячі лінії, але якісь мабуть, бо вони не всі мої питання брали. Але якщо вже вирішив піти на вебінар, то й підписався на нього. І от вони, почали розповідати про себе, які вони круті, як багато людей вони вже навчили і які вони молодці. Якщо б вони такі круті, то не влаштовували б безкоштовний вебінар, це ж очевидно. Ну і як завжди, вони розповіли про своїх друзів, які вже заробляють купу грошей на дропшипінгу і як вони круто живуть. Якщо б вони так круті, то не влаштовували б безкоштовний вебінар, це ж очевидно. І от вони, почали розповідати про своїх друзів, які вже заробляють купу грошей на дропшипінгу і як вони круто живуть. Якщо б вони так круті, то не влаштовували б безкоштовний вебінар, це ж очевидно. І от вони, почали розповідати про своїх друзів, які вже заробляють купу грошей на дропшипінгу і як вони круто живуть. Не рекомендую!

Город:
Харьков
5 января, 2024 13:38
Оценка :
     

Хочу поділитися своїм досвідом з Voodoo Ecom School. Вони пропонують курси по дропшипінгу та рекламі на Фейсбук. Вартість курсу по дропшипінгу склала 10 000 грн, а курсу по рекламі — 15 000 грн. Після оплати я отримав доступ до відео, де тренери розповідали про свої успіхи та розкривали деякі секрети. Як виявилось, багато інформації було застарілою, а після змін алгоритмів Фейсбуку вже не працює. Якщо ви хочете заробити на дропшипінгу, то краще зверніться до фахівців, а не витрачайте гроші на курси, які вже не актуальні.

Город:
Миколаїв
9 декабря, 2023 18:47
Оценка :
     

Ну, якщо бути чесним, то я не вражений цим курсом. Я взяв найбільш дорогий тариф, думаю, що якщо вже платити, то платити, але все-таки, що я отримав? Якщо ви дійсно хочете вчитися, то це не для вас. Також, вони граються з тобою, як лялька. Якщо ти не робиш те, що вони хочуть, то вони починають ображатися. Що до курсу, то там нічого особливого. Все, що вони розповідають, можна знайти в Інтернеті. Я не знаю, кому цей курс дійсно допоміг. Якщо ви хочете просто витратити гроші, то будь-ласка. Але, якщо ви дійсно хочете щось зробити, то шукайте інший шлях. Я не рекомендую цей курс. Не витрачайте свій час і гроші.

Город:
Київ
3 декабря, 2023 11:44
Оценка :
     

Взял курс по шопифаю, в итоге после этого у меня заблокировали аккаунт. Не советую никому, деньги не вернули.

Город:
Луганск
22 сентября, 2023 22:19
Оценка :
     

В интернете полно информации, как заработать, если вы хотите. Но вот, что могу сказать о курсах, которые предлагает данная компания, так это то, что они не стоят своих денег.

Город:
Мариуполь
20 сентября, 2023 11:59
Оценка :
     

Voodoo Ecom School — шо, зараз шахраї тільки не зроблять, щоб виманити гроші з кишені у людей. Я вже бачив, як вони граблять людей, обіцяючи золоті гори, але фактично — нічого розумного не кажуть. Якщо ти хочеш вчитися, то вчися безкоштовно, але якщо хочеш грошей — то вчися сам! Не вір всяким красивим словам, брат. Звернусь до компанії якщо ви хочете піарити свою моркву-булочку, то робіть це краще, бо вже всі знають що ви шахраї. Не вірте їх сліпо, перевіряйте, читайте відгуки, дивіться статистику. І ще одне: не вірте тим, хто обіцяє вам легких шляхів і швидких результатів. На справжньому шляху до успіху буде багато труднощів, але це того варте. Не купуйте всяку шнягу від перших інфоциганів. Навчайтеся самі — будете розумніше!

Город:
Дніпро
12 сентября, 2023 13:22
Оценка :
     

Не дуже задоволений, що після того, як я купив курс, вони просто перестали відповідати на мої повідомлення. Це якби купити щось в магазині, а потім вас виганяють з магазину, коли ви вже заплатили. Не раджу.

Город:
Харьків
8 сентября, 2023 16:32
Оценка :
     

Так от, я вже добре вивчив усі їхні курси, але, на жаль, не отримав ніякої користі. Все там дуже поверхнево, нічого конкретного. Я вже мрію, щоб вони хоч раз відповіли на мої питання, але нічого… Вони просто кидають нас на грошимі, але нічого за це не дають. Я вже не знаю, що робити. Може, хтось порадить, де можна нормально навчитися? А вони ще й рекламуються, наче вони вже стільки людей навчили. Ага, звісно, мої 50 тисяч гривень відкривають для них новий світ, а не їхні знаня. Якщо ви хочете просто витратити гроші і час, то вам сюди. Але я вас попередив! Не вірте в їхні гарні слова, вони просто хочуть ваші гроші, але не дають нічого взамін. Не робіть моїх помилок, шукайте нормальний курс в інших місцях.

Город:
Львів
4 сентября, 2023 22:01
Оценка :
     

Попав на грандіозний «культурний» захід від Voodoo Ecom. Їх курси… Це щось! На початку вже зневіруєшся, бо вся інформація навколо тебе про дропшипінг, наче відьомські загадки. Але де я ще побачу таку кількість «крутих» та «прогресивних» слів? Якщо ви любите, коли вас «годують» булшитом, то вам сюди! Ці курси — справжня візитівка в світ сучасних трендів. Вони так старанно намагаються бути «на хвилі», але так б’ють по вушах своєю банальністю. І хто взагалі використовує такі слова, як «крутіші», «прогресивніші»? Можливо, тільки люди, які вже давно не встигають за розвитком подій. Наші «вчительки» — це як старі жінки, що намагаються вдягнутися за останньою модою, але виглядають як старе лахміття. І ще одне: вони такі швидкі! Я вже втомився від їх «інформаційного стрибка». Це, мабуть, спеціально — щоб ми не встигли зрозуміти, що насправді говорять. Або, може, вони самі не впевнені в своїй інформації? Хто знає… Але найголовніше: я так і не дізнався, що таке дропшипінг. Якщо вони намагаються передати «досвід», то вони точно передають його, як сигнал з космоса. Якщо ви хочете весело провести час, слухаючи безглуздість, то вам сюди. Але якщо ви дійсно хочете щось навчитися — шукайте інше. Це просто втрата часу.

Город:
Одеса
14 августа, 2023 18:35
Оценка :
     

Все, что они продают, можно найти в интернете бесплатно. Не стоит покупать их курсы, так как они не несут никакой ценности.

Город:
Кривой Рог
4 августа, 2023 23:09
Оценка :
     

Курсы на Voodoo Ecom School — это полный отстой! Я купил курс за 1500 долларов, а там вместо обещанных 50 видео было всего 5! На каждом видео было по 10 минут, и на каждом видео он говорил только о том, как создать аккаунт на Shopify! Я пытался связаться с поддержкой, но они мне просто не отвечали! В итоге я решил сделать чарджбэк, и мне вернули деньги. Не покупайте у них ничего, это все обман!

Город:
Львов
1 августа, 2023 15:28
Оценка :
     

Самый ужасный курс, что я когда-либо видел. Он не стоит своих денег. По итогу я потратил 10 000 грн и ничего не получил. На курсе не было никакой полезной информации, все было очень поверхностно. Все, что они обещали, оказалось ложью. Я не получил никакой помощи после курса. Они не отвечали на мои сообщения. Я не могу поверить, что я потратил 10 000 грн на такой ужасный курс. Не рекомендую.

Город:
Запорожье
24 июля, 2023 23:21
Оценка :
     

Почну з того, що ціни в Україні дійсно високі, але чому саме ця школа не варта вашої уваги? 1. Ціна. Так, вона невелика порівняно з іншими, але чи отримаєте ви якісний продукт? Я б сказав, що ні. 2. Відгуки. Тут все дуже сумнівно. Хто забороняє їх писати самим цій компанії? 3. Чи є у них дійсно закриті групи? Чи не просто обман? 4. Чи дійсно вони вам допоможуть після курсу? Я б сказав, що ні. Тому думайте, чи варто вкладати гроші в такий «проєкт». На мою думку, краще знайти щось інше або спробувати все зробити самостійно. Успіху вам і не попадати на гучний маркетинг!

Город:
Вінниця
24 июля, 2023 15:50
Оценка :
     

Ой, абсолютно нічого не розумію, що це було. Пішла я на цей курс, думаю, що зроблю свій власний магазин, буду крутить гроші, але замість того, щоб отримати якісні знання, я отримала… ну, якби й казковий ліс, але відповіді звідти нулеві. Вони просто не відповідали на мої питання, як казкові герої, які живуть в своєму світі. Я питаю — а відповідь мені про щось зовсім інше. Мабуть, вони думають, що я хочу, щоб вони розповіли мені якусь цікаву історію зі свого життя, або може, вони просто не розуміють, що я хочу від них. І от я думаю: «Ну що за феї-мажори?». Таке враження, що вони просто не цінують своїх учнів, або може, вони вважають, що вони вищі, і нам, звичайним людям, треба просто клантись до них. Або, можливо, вони просто не вміють відповідати на питання. Хто знає. Але, в будь-якому разі, я розчарована. Якщо ви хочете отримати якісні знання, то, мабуть, краще знайти інший курс. Просто навчання не варте свїх грошей.

Город:
Варшава
8 июля, 2023 09:35
Оценка :
     

Учитывая мои ожидания от Voodoo Ecom School и обещания о помощи в запуске и масштабировании онлайн-бизнеса, я, к сожалению, глубоко разочарован качеством предоставленных курсов. После нескольких лет work в этой сфере, я сообщаю с откровенным сожалением, что мое вложение времени и средств не принесло желаемых результатов. На мои многочисленные попытки связаться со службой поддержки для получения индивидуальной помощи были даны общие и несущественные рекомендации, что совершенно не соответствует заявленному уровню ‘живого’ общения, где ‘за вас зі шкури вилізуть’. Материалы курса кажутся устаревшими и не отражают последних тенденций в дропшиппинге, что ставит под вопрос эффективность предложенных методов. Рекламируемая возможность зарабатывать ‘от $50,000 в месяц’ на дропшиппинге Shopify осталась недостижимым иреализмом, и я чувствую, что меня ввели в заблуждение высоконапыщенными обещаниями. Я не могу рекомендовать Voodoo Ecom School другим предприимчивым индивидам, искренне желающим развивать свой онлайн-бизнес.

Город:
Киев
17
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x