Binance

Отзывы в категории:
2.1 25 голоса
Оценка

Вид діяльності: криптобіржа

Засновник: Чангпенг Чжао

Адреса: Didžioji g. 18, Vilnius, Lithuania

Сайт: https://www.binance.com

E-mail: dpo@binance.com

О компанії:

Binance — це провідна у світі блокчейн-екосистемою з набором продуктів, серед яких найбільша біржа цифрових активів. Наша місія – бути постачальником інфраструктури для світу криптовалют.

Binance відгуки | binance отзывы

24 отзывов о BINANCE

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
2 февраля, 2024 17:01
Оценка :
     

Якщо ви хочете просто так гроші втратити, то можете спробувати зняти кошти з бінанс. Я спробував 5 разів — нічого не вийшло. Всередині дня курс падає, тому що мовляться, щось роблять, але фактично нічого не виводиться. Потім приходить лист на блок аккаунта і все… Напевно це такий собі «спосіб» для них збагачення) Ось можете почитати як дурять людей, просто в один день редактують кошти в аккаунті і все, потім нічого не докажеш, начеб-то ніяких грошей й не було! https://habr.com/ru/articles/728434/

Город:
Львів
28 сентября, 2023 13:28
Оценка :
     

Мошенники из бинанс создали новую подставную биржу, через которые продолжают принимать деньги со всех стран в том числе из России: https://www.youtube.com/watch?v=CMovUkM94EY
Вот видео где их разоблачают! Тоесть они просто взяли еще одну свою компанию, подключили к ней через облако ордера и ликвидность с бинанса, и назавли ее новой биржей! Куда смотрит СЕК и правительство Украины и США? Почему этих мерзавцев все еще не засудили за их махинации????

Город:
Сумы
26 июня, 2023 00:03
Оценка :
     

Бінанс — шахраї прокляті, працюють з москалями та закон їм не писаний! Через них Російскі спецслужби ганяють гроші туди — сюди! Працюють нелегально, за допомогою них можно конвертувати рублі в гривні, гривні в рублі! Нема слів просто як Бінанс чхає на закон та робить все що йому заманется!

Город:
Лівів
23 мая, 2023 20:44
Оценка :
     

Роблять, що їм заманеться!!! Шукайте інші варіанти!!! Дуже сильно підлаштовуються під регуляторів, блокують без попередження, а також насправді без попередього попередження заморожують виведення коштів!!! Це просто жахливо! Не довіряйте їм свої гроші!

Город:
Вінниця
23 мая, 2023 09:34
Оценка :
     

Проблема пов’язана з P2P підтримкою. Продавав usdt через P2P платформу. Покупець вимагав мій номер телефону, і я, будучи новачком, йому його надав. Потім він переказав гроші на іншу картку за номером телефону, хоча в ордері був інший номер картки. Карта, на яку він переказав гроші, була арештована, і всі кошти зникли. Я сказав, що не отримав гроші, але покупець звинуватив мене в обмані. Цілих 5 днів я мучився з підтримкою, яка вимагала від мене абсурдні докази. Я намагався надати все, що вони просили, але їхні вимоги були якимось безглуздям. Вони навіть просили мене надати лист від банку про арешт картки. Я намагався їм пояснити, що я не маю доступу до цих коштів, але вони все одно вимагали від мене докази. І здається, що до покупця вони ставилися краще, можливо, тому що він був мерчантом. Після всього цього вони сказали покупцю звертатися в поліцію. Це було останньою краплею для мене. Я написав їм все, що думаю про їхню службу підтримки. В кінці кінців, вони сказали мені, що не повернуть мені гроші, поки покупець не отримає свої. Я просто відчайдушно віддав покупцю крипту і забув про цю біржу. 5 днів я провів, намагаючись вирішити цю проблему, витрачаючи гроші і нерви. Я навіть витратив гроші на таксі, щоб отримати докази від банку. Я б нікому не радив користуватися цією біржею. Вони просто обіцяють допомогти, але насправді нічого не роблять.

Город:
Запоріжжя
12 мая, 2023 21:43
Оценка :
     

Ця біржа просто кишить шахраями! Мав на рахунку 20000 тис., спробував двічі вивести кошти, але мене жорстоко відкинули, і гроші повернули на рахунок. Але наступного ранку мій рахунок був порожнім! У службі підтримки сказали, що гроші були виведені на якийсь інший рахунок, який мені невідомий. Отже, виводять гроші не на мій рахунок, а на чужий без жодних проблем? Це просто ОБРАЗ! Чисті ШАХРАЇ!

Город:
Київ
15 апреля, 2023 14:42
Оценка :
     

Відступіть від мене з вашою назойливою рекламою! Шукайте інших наївних, але не тут. Ви вже дістали своєю рекламою фінансових шахрайств. Не досить того, що обдурюєте невідомо кого, так ще й намагаєтеся нав’язатися тим, хто вас абсолютно не цікавить. Відступіть і йдіть на довгий піший марш!

Город:
Львів
24 марта, 2023 10:34
Оценка :
     

За обмеженням у 10 000 євро писати та розписувати немає сенсу. Дійсно дуже неприємно! Але коли вони заблокували нфт, які були придбані на їхній платформі, стало просто серце рвати! Кожен, хто хоче купити актив у вигляді картини, повинен знати — тебе можуть заблокувати в будь-яку мить, і ти втратиш все, що вклав у сучасне електронне мистецтво! Причини прості. Вони мають право, за текстом угоди, змінювати правила коли завгодно, як завгодно, і їм абсолютно байдуже, що ти втратив. До всього іншого вони не передають дані творця нфт, що в свою чергу вплине на можливість його продажу за гроші. Є можливість вивести, але дані про творця не передаються. Технічна дрібниця, як вони кажуть. Не купуйте на біржі нфт, це не варте вашого часу та грошей, є платформи набагато кращі!

Город:
Полтава
21 марта, 2023 18:26
Оценка :
     

Если вы решили заняться торговлей криптой, остерегайтесь binance.com. Причины: Страница загружается медленно или вообще зависает, некоторые вкладки «висят» бесконечно долго. Мой ордер (лимитный) так и не удалось отменить. Несмотря на инструкции, от биржи я не получил никакого ответа. Техподдержка «посоветовала» проверить, установлена ли у меня последняя версия binance.com. Шутка в том, что я сначала использовал веб-версию, последнюю версию которой команда binance.com должна обновлять сама. Ордер по требованию клиента (то есть меня) биржа удалить не может. Когда любая нормальная биржа просто обязана иметь такую возможность, ведь это ОСНОВНОЕ требование к биржам для чрезвычайных ситуаций. Валютную пару сегодня я поменять не смог. При клике на нее ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ ПРОИСХОДИТ. Поддержка или отмахивается общими рекомендациями (см. п. 2), или просто не отвечает и предлагает «подождать». После чего я отказываюсь «вне чата». Вывод: полный бред. Оценка — просто ужасная. Мнение от русского человека: «Я всегда считал, что такие крупные платформы, как binance.com, должны предоставлять качественный сервис своим клиентам. Но, судя по всему, даже они не застрахованы от проблем. Надеюсь, что они учтут отзывы и улучшат свою работу.»

Город:
Москва
17 марта, 2023 13:59
Оценка :
     

Я абсолютно новый в этом деле и решил вывести свои средства. Но всё пошло наперекосяк! На почту так и не пришло подтверждающее СМС, хотя на телефон уведомления приходили. Пытался разобраться, но система вела себя как будто против меня. В итоге мой аккаунт был заблокирован! Это просто кошмар и полный провал сервиса! Не знаю, что делать дальше.

Город:
Санкт-Петербург
12 марта, 2023 10:16
Оценка :
     

Верифікація обов’язкова, тоді навіщо потрібна криптобіржа? Не буду здивований, якщо вони передають дані в податкову, якщо вже цього не зробили. Співпрацюють з будь-якими державними органами. Заблокували виведення коштів і вимагають верифікацію. Це просто обурливо! Не довіряйте їм!

Город:
Хмельницький
14 февраля, 2023 19:05
Оценка :
     

Добре, коли губиш гроші через власні торговельні помилки. Але коли біржа заважає тобі заробляти, це просто… Слів не знайдеш. Заходжу в угоду на шорт. Ціна йде вниз. Переставляю стоп у прибуток. ПОКАЗУЄ, що він спрацював. Але це був глюк. Ціна йде вгору. Я в збитках… Чудове місце, щоб втратити свій депозит. Раджу всім!

Город:
Миколаїв
11 февраля, 2023 13:50
Оценка :
     

Якщо коротко, в р2р вирішив купити юсдт, зі своєї картки, зі свого акаунту переказав гроші на карту продавця, був паралельний ордер на мою суму. А продавець відпустив крипту якомусь третьому. Мерч сказав, що йому байдуже, бінанс вирішили, що я дурень. І сам дійсно винен. Ордер скасували, гроші не повернули, тепер доведеться звертатися до правоохоронних органів… Чудово, правда?

Город:
Луганськ
10 января, 2023 14:33
Оценка :
     

Комісія просто астрономічна, і ще й беруть гроші за кожну дію, ніби ти платиш за кожен подих! У споті рахують відсотки якісь незрозуміло. Якщо звертаєшся з апеляцією, твої кошти можуть зависнути на місяць, а вони ще й стверджують, що можуть застрягти назавжди. Що за безглуздя взагалі? Це просто якийсь цирк, а не сервіс!

Город:
Кривий Ріг
26 декабря, 2022 17:28
Оценка :
     

Відгуки накручують через SEO-ресурси, де школярі за гроші пишуть: «Вау, я просто в захваті, це дійсно круто!» Готуйтеся до того, що вашими даними можуть легко заволодіти шахраї. Система безпеки дуже слабка, і у разі викрадення грошей, оператори будуть кидати вас з одного до іншого, лише щоб самим не вирішувати проблему. Підтримка ввічлива, але безглузда, ніби посадили підлітків, щоб ті лише робили вид, що щось роблять та вибачалися. Кажу це, бо перевірив все на собі, після того як мої дані були викрадені. Став благати операторів зробити хоч щось, а вони в відповідь радили робити різні дії, такі як: потанцюйте з паспортом та аркушем, на якому написані власноруч англійські фрази. Пізніше стало зрозуміло, що я це робив даремно, бо вони нічого не можуть вирішити. Їх завдання – лише пояснювати, як вам внести гроші до них на платформу, а на проблеми вони закривають очі. Не полінився написати цей довгий відгук і витратити свій час. Бо хочу, щоб ви не допускали таких ж помилок, як я, і обходили цей сервіс стороною. Всім удачі. P.S: Щоб не казали, що я просто так лаю, ось мій акаунт. Якби можна було, я б ще скріншоти переписки прикріпив для повного щастя.

Город:
Маріуполь
24 декабря, 2022 19:28
Оценка :
     

У тик-ток на відео я дізналася про цю Binance. Обіцяли подвоїти мої гроші за тиждень. Було багато позитивних відгуків, тому я вирішила спробувати. І що ви думаєте? Ні копійки не повернули! Добре, що я вклала лише тисячу гривень. Вони навіть дали посилання на телеграм, де через бота можна було зручно оплатити. Але після того, як я внесла гроші, вони просто зникли! Через тиждень ні слова від них, ні відповіді. Таке враження, що попала на шахраїв!

Город:
Дніпро
23 декабря, 2022 15:54
Оценка :
     

Будьте насторожі! Бінанс блокує виведення коштів без будь-якої причини, при цьому я не порушував жодних правил, не робив жодних підозрілих дій. Користуюся Бінансом з 2017 року, все було чудово, але ось вже півтора року не можу вивести свої гроші. Ще до блокування мені написали, що потрібно додати документи, хоча я вже пройшов всю верифікацію. Але добре, обіцяли, що з’явиться форма для завантаження додаткових документів. Пройшло кілька місяців, форма з’явилася, але кнопка завантаження документів не працює. Звертаюся до підтримки, вони кажуть: чекайте, все запрацює. Але після початку СВО вони заблокували все, навіть торгівлю. Ті, хто пише, що все добре — це або нові аккаунти, які ще не стикалися з проблемами, або оплачені відгуки. Не довіряйте їм!

Город:
Черкаси
15 декабря, 2022 20:03
Оценка :
     

Під час переказу bitcoin сталася якась таємнича помилка. Вони навіть не попросили мене підтвердити транзакцію! І ось так, 500 usd просто зникли, потрапивши на якийсь чужий гаманець. Сьогодні спробував перевести гроші з бінанса на свій кошелек, і знову ті ж самі відмазки — гроші зникли… але куди вони поділися?

Город:
Одеса
13 декабря, 2022 10:23
Оценка :
     

Цей продавець навмисно затягує час угоди, граючи на моїх нервах! Через його маніпуляції я не встиг підтвердити оплату вчасно. І замість того, щоб повернути мені мої гроші, він просто забрав їх собі! Будьте обережні, перед вами ШАХРАЇ!

Город:
Харків
27 сентября, 2022 23:25
Оценка :
     

Ужасная и мошенническая площадка! После нескольких успешных сделок на незначительные суммы они без предупреждения заблокировали все мои средства, которые я долго майнил и доверил этой бирже. Требования их просто уничижительны: то переснимай видео, то держи паспорт таким образом, то снимай, как ты входишь в свой банк. Это чистой воды издевательство! КРИЧУ ВСЕМ: НЕ ДЕРЖИТЕ ТАМ СВОИ БАБКИ!

Город:
Новосибирск
17 сентября, 2022 14:00
Оценка :
     

Сама краща біржа в світі! Вони не тільки допомагають простим людям, та дарують життя безлічі людям в ці складні часи, а також змінюють нашу країну на краще, за допомогую величезних коштів які вони дають для допомоги Україні та Українцям. Вважаю що після отримння перемоги над загарбниками нашої країни, треба поставити цій компанії золотий пам’ятник, та впровадити валюту БНБ як аналог гривні по всій країні!

Город:
Київ
7 августа, 2022 22:35
Оценка :
     

У меня много друзей криптоинвесторов и я тоже один из них. О бинансе никогда ничего плохого не слышали, пользуемся сами и советуем другим людям для торгов. Но прибыль конечно выводим себе на холодные кошельки.

Город:
Питер
3 июля, 2022 15:05
Оценка :
     

Для меня бинанс это самый лучший инструмент по инвестициях, инвестировал в монету и забыл на какое то время. Потом приходишь и получаешь кучу денег! Долгосрочные инвестиции как по мне, это самое лучшее что создало человечество, к тому же можно использовать маржынальные плечи и увеличивать свою прибыль..

Город:
Москва
12 мая, 2022 03:10
Оценка :
     

Пользуюсь этой биржей уже более 5 лет, все устраивает, всегда все работало и работает как швейцарские часы!

Город:
Житомир
24
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x