Швидко гроші

Отзывы в категории:
1.1 16 голоса
Оценка

Специализация: Моментальные кредиты готівкою без застави, довідок та поручителів

Адрес: 01032, м. Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського, 133 А

Телефон: 073 56 01 050, 044 4981020

Email: info@sgroshi.com

Сайт: sgroshi.com.ua

О компании:

Швидко Гроші — компания, специализирующаяся на предоставлении моментальных кредитов наличными без залога, справок и поручителей. Швидко Гроші представляет на рынке Украины уникальный продукт — моментальный кредит за 20 минут. Компания ТОВ «Споживчий Центр» является лидером украинского рынка в данной сфере. Основная цель компании — помогать клиентам, когда им срочно нужны деньги. Отличительной чертой Швидко Гроші является высокий уровень обслуживания и профессионализм коллектива.

Швидко Гроші отзывы | sgroshi.com.ua отзывы

16 отзывов о Швидко гроші

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
20 июня, 2024 11:47
Оценка :
     

Чуваки, ви праві на всі 100%! Таким шарашкіним конторам ваще не місце на ринку. Вони тільки й можуть, шо людей обдирати і життя їм псувати. Нафіг вони здалися зі своїми грабіжницькими відсотками і розбійницькими методами?! Я вам так скажу — єдиний нормальний варіант це кредитка від якогось перевіреного банку типу Привата чи Ощада. Вони хоч і не ідеальні, але там хоч якісь правила є і з людьми по-людські розмовляють. Я коли свою кредитку від Привата оформляв, то ніяких проблем не мав. Гроші до зарплати завжди можна перехопити і відсотки не конскі. І головне — ніхто тобі потім не буде мозок виносити і життя псувати! Ніяких тобі погроз, ніякого залякування і терору. От чесно, навіть якщо раптом з оплатою затримаєшся, то максимум смс-ку якусь напишуть з нагадуванням. Все культурно і по-людські. Тому я вам так раджу — навіть не зв’язуйтеся з усякими лівими конторами, ото тіки собі нерви псувати і боятися потім, шоб тебе серед ночі кредитні бандюки не підстерегли. Нафіг воно вам треба?! Беріть кредитку у нормального банку — і кредити до зарплати будуть, і нерви цілі. Як то кажуть — спокій за безцінь!))

Город:
Київ
6 июня, 2024 13:18
Оценка :
     

Ці покидьки реально небезпечні, вони ж можуть і вбити нафіг! Їм по барабану коли тобі названивать — хоч вдень, хоч вночі, хоч під ранок. І постійно погрожують, залякують, шо з тобою шось зроблять. А як до твоїх грошей доберуться — все, пиши пропало! Крадуть так, шо тільки тримайся. І ведуть себе як повні неадеквати, з ними ваще неможливо нормально розмовляти. А знаєте шо саме паскудне? Шо ці уроди ще й позитивні відгуки самі про себе строчать! Їхні працівнички цим займаються щодня, шоб рейтинг собі повисити і чесні відгуки реальних людей перебити. Прикинь, яке лицемірство?! Брехуни хрєнови. Тіки попробуй комусь поскаржитись — вони зразу ж тебе своїми фейковими відгуками закидають. Капєц, ну і контора.. Тримайтеся від цих покидьків подалі, якщо не хочете вляпатись по самі помідори!!

Город:
Київ
30 мая, 2024 19:25
Оценка :
     

Уявляєте, я як лох повелася на їхню рекламу і вирішила оформити в них кредит. Ну думала, шо все буде чікі-пікі, як в нормальних банках — дадуть гроші і все буде ок. Аж фігушки!!! Я коли заявку оформила, то ці покидьки гроші не мені на картку скинули, а якомусь лівому хрєну! Я в шоці просто була, це шо за розводняк такий?! Ну я зразу ж дзвонити в їхню «підтримку», шоб розібратися шо до чого. А вони там ваще тупорилі сидять, прикиньте! Кажуть шо нічого не знають, ні про які гроші не в курсі і ваще їм по барабану. Я просила їх допомогти розібратися з цим косяком, так вони просто послали мене на три букви! Мовляв, це не їхні проблеми і вони не збираються в цьому копатися. Представляєте, яке свинство?! І шо тепер робити, я хз. Гроші фіг знає де, а кредит оформлений і по ньому платити треба. Ну це просто ЖЕСТЬ якась, а не сервіс!!! Тепер сиджу і думаю, як з цього всього вилізти. Мабуть доведеться в поліцію звертатися і якісь заяви писати на цих уродів.

Город:
Київ
22 мая, 2024 21:44
Оценка :
     

Коміссія просто космічна — 732% річних, ви уявляєте?! Директор там реально Холод, причому дійсно морозний мужик, та ще й здоровий як шафа. Менеджер по персоналу теж так собі, а про колекторський відділ я взагалі мовчу (вони всі тусуються десь у центрі Києва, якщо шо). Чесно кажучи, взагалі хз хто може працювати в такій конторі як «Швидко гроші» (хоча по документам у них звісно ж інша назва, але всі і так знають шо то за шарашкіна контора). Я б не ризикнув зв’язуватись з ними, навіть якщо припре. Краще вже друзів попросити в борг, чи батьків, але не цих… Сто раз подумайте перед тим як вляпатись!

Город:
Львів
2 мая, 2024 17:58
Оценка :
     

Кароче, я вже задовбалась! Кожен божий день ці телефонні спамери названивають і тероризують мене своїми погрозами, шо вони там заблокують мої рахунки і все майно заберуть. Причому я НІКОЛИ в житті не брала у них ніяких кредитів! Ну от просто НІКОЛИ!! Я вже стільки разів їм казала, щоб відчепилися від мене і більше не телефонували. Але де там! Їм по барабану, вони продовжують діставати і не дають спокійно жити. Ну от як з такими неадекватами можна мати справу?! Якщо найближчим часом вони не припинять, то я вже не знаю… Мабуть доведеться в поліцію звертатися чи якісь інші міри приймати. Бо це просто якийсь треш, а не робота колекторів!!!

Город:
Одеса
16 февраля, 2024 16:32
Оценка :
     

Ці окупанти з Придніпровська, кожний день затрачаєш час щоб видалитися з розсилок та нагадувань цих мародерів. Напевно кожен думав хто такий Срогіш, а це просто ТОВ СПРАВЖНІЙ ЦЕНТР (Код ЄДРПОУ 41082649) якому належить не бажаний махінаторський сайт sgroshi.com.ua. Згадайте про них при отриманні позик і пам’ятайте справжнє ТОВ СПРАВЖНІЙ ЦЕНТР, без гарних слів! Залишать вас без квартири, машини, та щей все майно заберуть за ту тисячу гривень що видадуть!

Город:
Івано-Франківськ
15 декабря, 2023 01:18
Оценка :
     

Интересно, а есть ли у них хоть один человек, который действительно взял бы кредит с удовольствием? Сомнительно. Ведь каждый, кто хотел занять деньги, должен сначала подписать кучу документов. И вот тогда начинается: разговоры операторов, пытающихся подцепить вас на крючек, прожорливые требования по доходам, будничные вопросы, которые делают вам такую мину, будто вы попросили у них не деньги, а свою первую миллионную зарплату. Вообще впечатление такое, будто вы попросили что-то хотите от них бесплатно. Но нет, они просто стараются вас как можно быстрее подкупить своими условиями. И вот вы уже думаете, что все, деньги ваши, но нет! После всех этих манипуляций вам предлагают сделку, где все условия написаны настолько микроскопическим шрифтом, что даже человек с хорошим зрением будет вынужден тратить несколько минут на каждую строчку. И вот вы уже готовы подписать все, что они вам предлагают, но нет! Еще одно условие: нужен поручитель. И вот вы уже ищете друзей, подписавших с вами эту каторгу. И потом эти мошенники начинают уже разводить не только вас, но и ваших друзей, а когда они обманут их, начинают обманывать друзей ваших друзей и так дале. А потом спустя год оказывается что вы должны данной организации еще денег, так как вы не прочитали мелкий шрифт и «что-то» там не погасили, и не только вы но и ваши друзья и тд! Короче контора просто адская! Никогда, слышите? Никогда! Никогда! Не видитесь на их уловки, иначе будете должны до конца жизни!

Город:
Одесса
3 сентября, 2023 09:13
Оценка :
     

Цікаво, що ці хлопці при прийомі твого паспорта роблять якусь фотографію документа, якщо, мовляв, гроші не втигаєте повернути то вони починають робити проблеми. Зливають в базу москалів і потім приходить сбу! Так що до цієї компанії краще не мати ніякого відношення! Вори!

Город:
Дніпро
15 августа, 2023 16:51
Оценка :
     

Дуже дякую, що попереджаєте, що вже скінчився термін, і необхідно погасити кредит. Але чому ви не можете вислати сповіщення трохи раніше, а не в день, коли банк припиняє працювати до вихідних? Тобто якщо я зайнята і не звернулася до вас цілий тиждень, а потім вихідні, то я просто не матиму можливості в цей час погасити кредит через ваші дії. Так сумно, що ви навіть не піклуєтеся про своїх клієнтів. Ну от і все, що я хотіла сказати. Доброго дня.

Город:
Київ
30 июля, 2023 18:40
Оценка :
     

Ці останні часи стали просто кошмарними! Я вже писала, що вони змінили умови договору, а тепер ще й постійно збосяться! На даний момент я маю борг під 3000 грн! І все тому, що вони не приймають свої помилки на себе! Наприклад, я беру кредит на 10 днів, а вони рахує за 9, або 8, то що вибачити! Це ж не місяць, щоб рахувати по 30 днів! І вони кажуть, що рахують по календарним дням! Але в календарним дням же враховується і останній день кредиту, тобто день, коли я повинна повернути гроші! Надтоє вони просто безглузді! Ще одне лайно це те, що вони не видаляють мої особисті дані після реєстрації на сайті! Тобто вони можуть їх використовувати як завгодно! Ще й піаряться, що вони чесна компанія! Я вже писала, що вони змінили умови договору! Якщо ти не встиг повернути гроші вчасно, вони можуть збільшити відсотки як завгодно, і ти ніколи не дійдеш до сумнозвісного «погашення кредиту»! Ще й можуть вимагати якісь додаткові платежі, як їм захочеться! Ну дуже непорядна компанія! Не робіть на їхньому сайті реєстрацію! Краще шукайте інший де набрати грошей! Є багато нормальних сервісів!

Город:
Житомир
12 июня, 2023 11:08
Оценка :
     

Користуюсь послугами цієї організації вже не перший рік. Зазвичай все було нормально, але останнього разу мене дуже розсердило одне питання. Я повернув кошти за кредитом наперед терміну. Але мені нарахували такі великі відсотки, що я навіть не встиг здивуватись, як вони зникли з мого рахунку. Я звернувся до адміністрації, але вони сказали, що все правильно. Хлопці, ну не треба так робити, ви ж втрачаєте своїх постійних клієнтів через такі витівки. Подумайте про своє ставлення. В інших організаціях давно вже діють різні системи бонусів. А ви таким чином тільки робите собі погану рекламу. Будьте ласкаві, виправляйте помилки і не робіть їх в майбутньому. Щоб не втрачати клієнтів. Вони ж підтримують ваш бізнес, допомагаючи вам в складну хвилину. А ви відплачуєтеся таким ставленням. Не робіть так більше.

Город:
Чернівці
18 мая, 2023 00:37
Оценка :
     

Цікаво, а чому якщо повернув позикові гроші ще й з овердрафту, то мені нав’язливо зателефонували з погрозами, що я маю ще сплатити їм 4000 грн інакше справа дійде до суду і тд. Хлопці, якщо ви берете гроші в кредитцентрах, то ви знаєте що це великий відсоток, ви знаєте що за неповернення буде штраф, та й взагалі ви в курсі всіх умов, тому не псу ймо людям життя, я вам повернув 8000 грн, а це за 2000 грн банальний тупизм. До речі номер з якого телефонували це 093 119 9821, будьте обережні, це шахраї.

Город:
Умань
23 апреля, 2023 10:05
Оценка :
     

Працював в данній конторі -дуже непривітні хазяї, які вдавляться за кожну гривню з зарплати. Зарплата мізерна, не можу радити. Непрофесіоналізм керівництва на висоті. Вижимають останнє з співробітників. Не працюйте тут.

Город:
Сміла
9 марта, 2023 19:24
Оценка :
     

Цей сервіс шахраї, пишуть одне, а роблять інше. Конкретно накинули з процентів, та ще й через неправду. Взагалі не дотримуються умов договору. Нікому не раджу з ними мати справу.

Город:
Біла Церква
13 января, 2023 19:43
Оценка :
     

Не беріть в них гроші!!! Ну де в світі можна взяти 20000 грн на 3 місяці і віддати 60000 грн. Це просто жесть. І, як виявилось, вираховують все, навіть до копійки. Я думала, що у нас в країні є люди, а вони просто мразі, рвуть до кінців. Краще в будьяку компанію, де не будуть так дурить.

Город:
Чернгів
28 декабря, 2022 16:01
Оценка :
     

Якось мені дістались гроші від цієї фірми, так я їх віддаю вже рік. Кожні 2 тижні приходить оновлене повідомлення з вимогою заплатити. Інакше, кажуть, будуть діяти силою. Але якщо відправити гроші, то знову 2 тижні спокою. Я вже не знаю, радіти чи злитись на такі піратські схеми. Але мені здаєтся що це аферисти, так як я чітко памятаю що заплатила всі борги!

Город:
Львів
16
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x