Швидко гроші

Отзывы в категории:
1.1 11 голоса
Оценка

Специализация: Моментальные кредиты готівкою без застави, довідок та поручителів

Адрес: 01032, м. Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського, 133 А

Телефон: 073 56 01 050, 044 4981020

Email: info@sgroshi.com

Сайт: sgroshi.com.ua

О компании:

Швидко Гроші — компания, специализирующаяся на предоставлении моментальных кредитов наличными без залога, справок и поручителей. Швидко Гроші представляет на рынке Украины уникальный продукт — моментальный кредит за 20 минут. Компания ТОВ «Споживчий Центр» является лидером украинского рынка в данной сфере. Основная цель компании — помогать клиентам, когда им срочно нужны деньги. Отличительной чертой Швидко Гроші является высокий уровень обслуживания и профессионализм коллектива.

Швидко Гроші отзывы | sgroshi.com.ua отзывы

11 отзывов о Швидко гроші

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
16 февраля, 2024 16:32
Оценка :
     

Ці окупанти з Придніпровська, кожний день затрачаєш час щоб видалитися з розсилок та нагадувань цих мародерів. Напевно кожен думав хто такий Срогіш, а це просто ТОВ СПРАВЖНІЙ ЦЕНТР (Код ЄДРПОУ 41082649) якому належить не бажаний махінаторський сайт sgroshi.com.ua. Згадайте про них при отриманні позик і пам’ятайте справжнє ТОВ СПРАВЖНІЙ ЦЕНТР, без гарних слів! Залишать вас без квартири, машини, та щей все майно заберуть за ту тисячу гривень що видадуть!

Город:
Івано-Франківськ
15 декабря, 2023 01:18
Оценка :
     

Интересно, а есть ли у них хоть один человек, который действительно взял бы кредит с удовольствием? Сомнительно. Ведь каждый, кто хотел занять деньги, должен сначала подписать кучу документов. И вот тогда начинается: разговоры операторов, пытающихся подцепить вас на крючек, прожорливые требования по доходам, будничные вопросы, которые делают вам такую мину, будто вы попросили у них не деньги, а свою первую миллионную зарплату. Вообще впечатление такое, будто вы попросили что-то хотите от них бесплатно. Но нет, они просто стараются вас как можно быстрее подкупить своими условиями. И вот вы уже думаете, что все, деньги ваши, но нет! После всех этих манипуляций вам предлагают сделку, где все условия написаны настолько микроскопическим шрифтом, что даже человек с хорошим зрением будет вынужден тратить несколько минут на каждую строчку. И вот вы уже готовы подписать все, что они вам предлагают, но нет! Еще одно условие: нужен поручитель. И вот вы уже ищете друзей, подписавших с вами эту каторгу. И потом эти мошенники начинают уже разводить не только вас, но и ваших друзей, а когда они обманут их, начинают обманывать друзей ваших друзей и так дале. А потом спустя год оказывается что вы должны данной организации еще денег, так как вы не прочитали мелкий шрифт и «что-то» там не погасили, и не только вы но и ваши друзья и тд! Короче контора просто адская! Никогда, слышите? Никогда! Никогда! Не видитесь на их уловки, иначе будете должны до конца жизни!

Город:
Одесса
3 сентября, 2023 09:13
Оценка :
     

Цікаво, що ці хлопці при прийомі твого паспорта роблять якусь фотографію документа, якщо, мовляв, гроші не втигаєте повернути то вони починають робити проблеми. Зливають в базу москалів і потім приходить сбу! Так що до цієї компанії краще не мати ніякого відношення! Вори!

Город:
Дніпро
15 августа, 2023 16:51
Оценка :
     

Дуже дякую, що попереджаєте, що вже скінчився термін, і необхідно погасити кредит. Але чому ви не можете вислати сповіщення трохи раніше, а не в день, коли банк припиняє працювати до вихідних? Тобто якщо я зайнята і не звернулася до вас цілий тиждень, а потім вихідні, то я просто не матиму можливості в цей час погасити кредит через ваші дії. Так сумно, що ви навіть не піклуєтеся про своїх клієнтів. Ну от і все, що я хотіла сказати. Доброго дня.

Город:
Київ
30 июля, 2023 18:40
Оценка :
     

Ці останні часи стали просто кошмарними! Я вже писала, що вони змінили умови договору, а тепер ще й постійно збосяться! На даний момент я маю борг під 3000 грн! І все тому, що вони не приймають свої помилки на себе! Наприклад, я беру кредит на 10 днів, а вони рахує за 9, або 8, то що вибачити! Це ж не місяць, щоб рахувати по 30 днів! І вони кажуть, що рахують по календарним дням! Але в календарним дням же враховується і останній день кредиту, тобто день, коли я повинна повернути гроші! Надтоє вони просто безглузді! Ще одне лайно це те, що вони не видаляють мої особисті дані після реєстрації на сайті! Тобто вони можуть їх використовувати як завгодно! Ще й піаряться, що вони чесна компанія! Я вже писала, що вони змінили умови договору! Якщо ти не встиг повернути гроші вчасно, вони можуть збільшити відсотки як завгодно, і ти ніколи не дійдеш до сумнозвісного «погашення кредиту»! Ще й можуть вимагати якісь додаткові платежі, як їм захочеться! Ну дуже непорядна компанія! Не робіть на їхньому сайті реєстрацію! Краще шукайте інший де набрати грошей! Є багато нормальних сервісів!

Город:
Житомир
12 июня, 2023 11:08
Оценка :
     

Користуюсь послугами цієї організації вже не перший рік. Зазвичай все було нормально, але останнього разу мене дуже розсердило одне питання. Я повернув кошти за кредитом наперед терміну. Але мені нарахували такі великі відсотки, що я навіть не встиг здивуватись, як вони зникли з мого рахунку. Я звернувся до адміністрації, але вони сказали, що все правильно. Хлопці, ну не треба так робити, ви ж втрачаєте своїх постійних клієнтів через такі витівки. Подумайте про своє ставлення. В інших організаціях давно вже діють різні системи бонусів. А ви таким чином тільки робите собі погану рекламу. Будьте ласкаві, виправляйте помилки і не робіть їх в майбутньому. Щоб не втрачати клієнтів. Вони ж підтримують ваш бізнес, допомагаючи вам в складну хвилину. А ви відплачуєтеся таким ставленням. Не робіть так більше.

Город:
Чернівці
18 мая, 2023 00:37
Оценка :
     

Цікаво, а чому якщо повернув позикові гроші ще й з овердрафту, то мені нав’язливо зателефонували з погрозами, що я маю ще сплатити їм 4000 грн інакше справа дійде до суду і тд. Хлопці, якщо ви берете гроші в кредитцентрах, то ви знаєте що це великий відсоток, ви знаєте що за неповернення буде штраф, та й взагалі ви в курсі всіх умов, тому не псу ймо людям життя, я вам повернув 8000 грн, а це за 2000 грн банальний тупизм. До речі номер з якого телефонували це 093 119 9821, будьте обережні, це шахраї.

Город:
Умань
23 апреля, 2023 10:05
Оценка :
     

Працював в данній конторі -дуже непривітні хазяї, які вдавляться за кожну гривню з зарплати. Зарплата мізерна, не можу радити. Непрофесіоналізм керівництва на висоті. Вижимають останнє з співробітників. Не працюйте тут.

Город:
Сміла
9 марта, 2023 19:24
Оценка :
     

Цей сервіс шахраї, пишуть одне, а роблять інше. Конкретно накинули з процентів, та ще й через неправду. Взагалі не дотримуються умов договору. Нікому не раджу з ними мати справу.

Город:
Біла Церква
13 января, 2023 19:43
Оценка :
     

Не беріть в них гроші!!! Ну де в світі можна взяти 20000 грн на 3 місяці і віддати 60000 грн. Це просто жесть. І, як виявилось, вираховують все, навіть до копійки. Я думала, що у нас в країні є люди, а вони просто мразі, рвуть до кінців. Краще в будьяку компанію, де не будуть так дурить.

Город:
Чернгів
28 декабря, 2022 16:01
Оценка :
     

Якось мені дістались гроші від цієї фірми, так я їх віддаю вже рік. Кожні 2 тижні приходить оновлене повідомлення з вимогою заплатити. Інакше, кажуть, будуть діяти силою. Але якщо відправити гроші, то знову 2 тижні спокою. Я вже не знаю, радіти чи злитись на такі піратські схеми. Але мені здаєтся що це аферисти, так як я чітко памятаю що заплатила всі борги!

Город:
Львів
11
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x